KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13524648
nr 1352 4648
Lennart Berglund
(1930-2013), Sverige
Blyerts, Signerad. Bladets mått: ca 23x19 cm
Lennart Berglund, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2013.
Utrop:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:42:02
Lennart Berglund
Läs mer om Lennart Berglund